BCAA 4:1:1 Fair Power za 19,80 eur

BCAA 4:1:1 Fair Power sú čisté voľné aminokyseliny, ktoré vynikajú nad ostatnými produktami BCAA v dvoch kľúčových vlastnostiach :

• prvou je, že každá tableta obsahuje 1500 mg voľných BCAA aminokyselín, pričom najčastejšie býva obsah amnokyselín iba 500 mg, ojedinele 1000 mg.
  • druhou kľúčovou vlastnosťou je fakt, že tu je aminokyselina L-leucín, ktorá sa nachádza až v dvojnásobnom množstve !

Každá tableta BCAA 4:1:1 Fair Power dodá telu 1000 mg L-leucínu, 250 mg L-izoleucínu a 250 mg L-valínu. Toto všetko vo voľných formách a v najvyššej kvalite, zaistené výrobnou metódou, ktorá sa nazýva fermentácia. Ak pridáte k tomu výhodnú cenu, tak získate jeden z absolútne najlepších tabletových BCAA produktov v Českej republike.

Balenie silných BCAA 4:1:1 Fair Power od spoločnosti Survival vystačí pri ideálnom doporučenom dávkovaní, čo je 7500 mg BCAA voľných aminokyselín denne, presne jeden 30 denný cyklus užívania.

BCAA aminokyseliny využívajú športovci, ktorí sa usilujú o zlepšenie regenerácie, zabránenie katabolizmun a o lepší nárast sily a svalovej hmoty.

Tento produkt využívajú s obľubou najmä :

• siloví športovci ( kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti )
  • silovo-vytrvalostní športovci ( futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, beh a plávanie na strednú vzdialenosť )
  • vytrvalostní športovci ( beh od 1500 m a viac, diaľkové plávanie, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach

Praktický pohľad majiteľa značky Survival :

BCAA 4:1:1 Fair Power majú v porovnaní s väčšinou BCAA aminokyselín, ktoré sú dostupné na českom trhu, zvýšený podiel L-leucínu a to až na dvojnásobnú hodnotu. Každá tableta obsahuje celých 1000 mg tejto aminokyseliny, potom 250 mg L-izoleucínu a 250 mg L-valínu, takže celkom 1500 mg aminokyselín !

V praxi sa predovšetkým u silovo zameraných športovcov, ako napríklad kulturistov, trojbojárov alebo hokejistov a hráčov americký futbal osvedčil zvýšený príjem L-leucínu. Jeho zverenci dosahovali vyššie výkony, boli schopní absolvovať tvrdšie tréningy a predovšetkým sa rýchlešie regenerovali a boli tak schopní absolvovať ďalšie náročné tréningy.

Vyskúšajte BCAA 4:1:1 Fair Power a verte, že vám pomôžu v dosiahnutí vašich cieľov a budete nimi nadšení.

Doporučené dávkovanie :

• dávkovanie by malo zodpovedať hmotnosti užívateľa
  • pre osoby do 90 kg doporučujeme 5 tabliet denne
  • pre osoby vážiace 90-120 kg 8 tabliet denne
  • pre osoby nad 120 kg až 10 tabliet denne
  • pri výkonnostnom tréningu používajte až polovicu dávky cca 45-60 minút pred tréningom
  • na podporu regenerácie berte až polovicu dávky ihneď po tréningu
  • doporučený počet tabliet postupne prehltnite a zapite dostatočným množstvom vody, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje

Profil aminokyselín v 1 tablete :

• L-valín ( 250 mg )
  • L-izoleucín ( 250 mg )
  • L-leucín ( 1000 mg )

Zloženie :

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, plnidlá ( mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza ), protispékavé látky ( talk, oxid kremičitý )

Upozornenie :

• doplnok stravy
  • neprekračujte doporučené denné dávkovanie
Dajte o nás vedieť svojim priateľom.
  • Dátum pridania: 2017-11-02 16:15:34
  • Autor:
  • Zdroj:

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac