Existujú organické výrobky v kapsulovom balení

Niektoré rastliny ľudstvo už od dávna používa na zdolanie určitých chorôb. Už od starovekých čias sa niektoré časti bylín používajú na liečenie až do dnes. Na základe ľudových skúseností, vedomostí a náboženských zvykov, nadobudnuté poznatky aj v dnešnej dobe uplatňuje v praxi mnoho ľudí. Pre tých, ktorí považujú lekársku vedu za nadmerne automatizovanú a technokratickú, pre nich je prírodná medicína orientovaná na človeka.

Značka Zafír ponúka svoje rastlinné produkty už 10 rokov prostredníctvom svojich partnerov. Spoločnosť sa od začiatku dynamicky rozvíja, sortiment produktov sa neustále rozširuje, na začiatku mali 3 výrobky, dnes v ponuke majú 90 druhov produktov.

Väčšina nimi predávaných bylín pochádza z Maďarska, prípravky sú organické rastlinné melivá alebo olejové roztoky. Užívanie výrobkov sa v podstate rovná s pitím čaju bez obmedzenia, pretože nedistribuujú extrakty. Podľa moderných očakávaní sú produkty vhodné pre paleolitné stravovanie, veľa z nich aj pre vegánov.

V pozadí, v Maďarsku vyrobených kapsúl sú znalosti vysoko kvalifikovaných bylinkárov.

Ich produkty sú dostupné v každom veľkoobchode, vďaka tomu ich dostanete v biopotravinách a bylinných maloobchodných predajní.

Od minulého roka sa v spoločnosti uskutočňuje úplná obnova, k tomu patrí aj webový obchod, www.zafirnet.sk

Existujú prípravky vyrobené prísne z jednej rastliny, ale existujú rôzne kombinácie, takáto je napr. Zafírzulin prášková kapsula. Tento produkt bol ďalej vyvinutý v roku 2017, obsahuje vyslovene len také bylinky, ktoré podľa odbornej literatúry môžu pomôcť diabetikom stabilizovať hladinu cukru v krvi.

Z rastlinných surovín je vyvinutá nová kapsula a je odolná voči žalúdočnej kyseline, vďaka čomu sa vstrebáva v čreve, čo okrem pozitívneho vplyvu ,je bez pachuti v ústach.

Zafírzulin zabezpečuje výhody liečivých rastlín a skúsenosti ľudovej medicíny pri modernom použití.

Prípravok je vyrobený z čisto prírodných bylín 

  • Rakytník rešetliakový, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, preto sa odprúča na metabolické poruchy a na cukrovku
  • Hloh je schopný normalizovať kolísavý vysoký krvný tlak, ktorý často spôsobuje diabetické ochorenie.
  • Skorocel, posilňuje metabolizmus sacharidov, s čím zlepšuje glukózovú toleranciu, jednu z hlavných príčin cukrovky.
  • Morušový list, komplexné cukry sa nerozkladajú na jednoduché cukry v gastrointestinálnom trakte, preto počas trávenia pomalšia absorpcia nespôsobí extrémne zvýšenie hladiny cukru v krvi, a maximálna reakcia inzulínu sa zastaví. 
  • Brezový list, nadbytok cukru v strave filtrujú ideálne fungujúce obličky, a tak ho organizmus neukladá ako plus energiu, brezový list tento ideálny proces posilní.

Výrobok je kvalifikovaný ako potravina, neobsahuje konzervačné látky, farbivá a prísady. Nežiadúce účinky, nie sú známe. Produkt je vhodný pre vegánov, pre paleolitné a organické stravovanie.

Odporúčané dávkovanie 

  • aspoň 10 minút pred jedlom s dostatkom tekutín, denne 3x1 kapsulu.

Pri akomkoľvek zdravotnom probléme konzultujte s vašim lekárom.

Zafír natoľko verí svojím výrobkom, že ponúka 100% záruku a vrátenie peňazí za výrobok Diazulin/Zafírzulin, ak niekomu po troch mesiacoch nezaberá.

Ich poslaním je, aby sa informácie výrobkov dostali k spotrebiteľom v každom ročnom období, bez toho, aby museli prejsť lesy a polia.

 

 

 


Dajte o nás vedieť svojim priateľom.
  • Dátum pridania: 2017-09-19 13:47:19
  • Autor: Ing. Silvia Szénássyová
  • Zdroj: Organické výrobky Zafír

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac