Glutamín Fair Power® za 21 eur

L-glutamín je najčastejšie vyhľadávanou voľnou aminokyselinou medzi športovcami. Športovci od nej vyžadujú nielen zlepšenie regenerácie, ale aj posilnenie imunitného systému a urýchlenie pokrokov v silových, silovo vytrvalostných a vytrvalostných disciplínach.

Glutamín Fair Power od značky Survival je vhodné užívať bezprostredne po tréningu a tiež večer pred spaním.

Tento výrobok s obľubou užívajú :

• siloví športovci ( kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti )
  • silovo vytrvalostní športovci ( futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, beh a plávanie na stredné vzdialenosti )
  • vytrvalostní športovci ( beh od 1500 m a viac, plávanie na diaľku, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach )

Doporučené dávkovanie :

• užívajte 5 g glutamínu ( dve zarovnané čajové lyžičky ) denne
  • jednu dávku ( 5 g ) L-glutamínu rozpusťte v 100 ml vody a vypite
  • v tréningový deň ho užívajte po bezprostredne tréningu a v dňoch voľna užívajte pred spaním
  • zapite dostatočným množstvom vody

Zloženie :

• L-glutamín

Upozornenie :

• neprekračujte odporúčané denné dávkovanie
  • výrobok nie je určený, ako náhrada pestrej stravy
  • výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy
  • výrobca neručí za vzniknuté škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním
  • skaldujte v suchu, chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením, pred teplom

Výrobok vyrobený v Českej republike

Dajte o nás vedieť svojim priateľom.
  • Dátum pridania: 2017-11-06 12:03:29
  • Autor:
  • Zdroj:

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac