Reklama na portáli GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na portáli GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt. Pútavá reklama Vám priláka nových zákazníkov a tým Vám umožní pravidelne zvyšovať Vaše zárobky.

Jednotlivé typy reklamy, ktoré si môžete objednať:

Banner typu A: Banner sa nachádza na úvodnej stránke portálu GymMaster.sk, ktorý svojou šírkou 1351 pixelov a výškou 419 pixelov okamžite zaujme každého návštevníka. Banner bude obsahovať veľký pútavý nadpis, krátky popis a odkaz na Vašu web stránku alebo e-shop. Po kliknutí na odkaz sa návštevník odklikne na Vašu web stránku alebo e-shop.

Reklamný banner typu A

Banner typu B: Banner sa nachádza na každej stránke portálu GymMaster.sk. Banner svojou šírkou 800 pixelov a výškou 300 pixelov okamžite zaujme každého návštevníka po jeho prezeraní obsahu portálu. Banner bude obsahovať veľký pútavý nadpis, krátky popis a odkaz na Vašu web stránku alebo e-shop. Po kliknutí na odkaz sa návštevník odklikne na Vašu web stránku alebo e-shop.

Reklamný banner typu B

Banner typu C: Banner sa nachádza v ľavej časti portálu GymMaster.sk. Banner sa bude zobrazovať na každej stránke portálu. Banner má šírku 257 pixelov a výšku 443 pixelov. Banner bude obsahovať Váš vlastný obrázok, pútavý nadpis, dlhší popis a odkaz na Vašu web stránku alebo e-shop.

Reklamný banner typu C

Barterový obchod: Ak máte záujem o reklamný priestor na portáli GymMaster.sk a radi by ste nám ponúkli namiesto peňazí Vaše produkty alebo služby, tak nám napíšte na info@gymmaster.sk. Barterový obchod je možnosť si tovar alebo službu vymeniť za iný tovar alebo službu bez použitia peňazí. My Vám ako barterový obchod ponúkame reklamný priestor na portáli GymMaster.sk. Stačí, ak si vyberiete z troch možností: Banner typu A, Banner typu B alebo Banner typu C.

Pripravíme Vám reklamu podľa Vašich predstáv

V našom tíme máme kvalitných copywriterov a grafikov, ktorí sa Vám postarajú o reklamu. Naši copywriteri Vám napíšu reklamný text, ktorý dokonale vystihne Váš produkt alebo službu a naši kreatívni grafici Vám pripravia pútavý vzhľad reklamy, s ktorým zaujmete každého návštevníka portálu.

Prečo reklama na portáli GymMaster.sk

  1. Návštevníci portálu GymMaster.sk sa zaujímajú o fitness, kulturistiku, bojové umenia a o zdravý životný štýl a preto ak ste napríklad fitness centrum, e-shop s doplnkami výživy alebo klub s bojovým umením, tak reklama na portáli je pre Vás ako stvorená.
  2. Reklamné priestory sú umiestnené tak, aby okamžite zaujali návštevníka.
  3. Keďže portál GymMaster.sk je optimalizovaný pre všetky mobily, tablety a desktopové počítače, tak Vaša reklama sa bude zobrazovať aj návštevníkom, ktorí použijú mobilné zariadenie na prezeranie portálu.
  4. Vaša reklama sa bude zobrazovať nielen na portáli GymMaster.sk, ale aj na jeho facebook stránke.
  5. Vďaka našim copywriterom a grafikom Vám dokážeme pripraviť reklamu podľa Vašich predstáv.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@gymmaster.sk.

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac