Vytvorte si vlastnú prezentáciu a oslovte nových zákazníkov

Vlastná prezentácia na portáli GymMaster.sk je skvelá príležitosť ako sa zviditeľniť, či už ste tréner, fitness centrum, klub s bojovým umením alebo dokonca športový klub. Náš portál navštevujú užívatelia, ktorí sa zaujímajú o fitness, kulturistiku, bojové umenia a o zdravý životný štýl a preto ak ste tréner, fitness centrum, športový klub alebo klub s bojovým umením, tak prezentácia na portáli GymMaster.sk je pre Vás ako stvorená.

Čo všetko bude Vaša prezentácia obsahovať

  1. Názov/Meno (napr. názov fitness centra, meno trénera, názov klubu)
  2. Dlhý text o Vás
  3. Zoznam služieb, ktoré poskytujete alebo zoznam produktov, ktoré predávate
  4. Fotogaléria (neobmedzený počet obrázkov)
  5. Videá (neobmezdený počet videí)
  6. Kontaktné údaje (www stránka, e-mail, telefón, adresa, otváracie hodiny)
  7. Link s odklikom na Vašu facebook stránku
  8. Mapa s bodom, kde sa presne nachádzate

Vytvoríme Vám prezentáciu podľa Vašich predstáv

V našom tíme máme kvalitných copywriterov a grafikov, ktorí Vám pripravia prezentáciu podľa Vašich predstáv. Naši copywriteri Vám napíšu reklamný text, ktorý dokonale vystihne služby, ktoré poskytujete a naši kreatívni grafici Vám pripravia pútavý vzhľad prezentácie, s ktorým zaujmete každého návštevníka portálu GymMaster.sk.

V prípade záujmu o vlastnú prezentáciu na portáli GymMaster.sk nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@gymmaster.sk.

Ako môže Vaša prezentácia vyzerať

Pripravili sme si pre Vás ukážkovú prezentáciu, aby ste mali presnú predstavu o tom, že ako môže Vaša prezentácia reálne vyzerať. Ukážkovú prezentáciu si samozrejme máte možnosť pozrieť nielen v podobe nižšie zobrazeného obrázka, ale aj reálnu prezentáciu a to kliknutím na odkaz: Ukážková prezentácia (pre fitness centrá, bojové a športové kluby), Ukážková prezentácia (pre trénerov).

Ukážka vlastnej prezentácie

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac