Začnite sa starať o svoje zdravie

Starať sa o zdravie – začať nie je nikdy neskoro, ale lepšie je čím skôr!

Všetci túžime mať dobré zdravie. Predpokladom zdravého života je bezchybná funkcia organizmu. V dnešnej dobe sa často stáva, že nezdravým stravovaním prijímame množstvo škodlivých látok, ktoré sa nahromadia a usadzujú v tkanivách a bunkách. Organizmus sa prekysličuje, dochádza k nadmernému rozmnoženiu húb a škodlivých baktérií, vzniká nadváha a obezita, nesprávna funkcia orgánov, čo môže byť príčinou mnohých, aj vážnejších ochorení. Keď z tela vyčistíme nebezpečné baktérie, jedy, tak tým posilníme imunitný systém, spevníme zdravie a tým aj fyzickú a duševnú pohodu. Túto teóriu poznáme všetci. Ale ak skutočne chceme niečo spraviť pre svoje zdravie, tak v prvom rade treba zmeniť životosprávu a začať s detoxikáciou.

Účinná detoxikácia prirodzenou formou

Tomuto účelu slúži výživový doplnok REG-ENOR. Jeho užívaním sa podporujú užitočné baktérie, zničia sa candida baktérie, huby a plesne. Tým sa zlepší trávenie a postupne ubúdajú zdravotné problémy aj nadváha. Reg-enor je bez chemikálií, obsahuje vitamín-C, výťažok z grapefruitových jadier, ktoré majú dôležitú úlohu v obrannom systéme organizmu. Reg-enor ešte obsahuje poly- a oligopeptidy, ktoré sú dôležité v riadení činnosti buniek. V polypeptidoch je 20 aminokyselín, ktoré kladne ovplyvňujú vyčistenie bunkových tkanív.

REG-ENOR pomôže „naštartovať“ organizmus k správnemu fungovaniu

Užívanie Reg-enoru vyvoláva zvýšenú tvorbu žlče, a preto treba jesť také jedlá, ktoré podporujú vyprázdňovanie žlče a pankreatických enzýmov. Žlč sa dostáva do črevnej sústavy, prečisťuje črevné steny, ničí organizmu škodlivé baktérie a huby, v hrubom čreve vytvára stopové prvky a mastné kyseliny nevyhnutné k správnej funkcii tela. Keď sa podarí odstrániť z tela škodlivé kvasinky a baktérie, tým pádom skončí aj prekysličenie a nepríjemné potiaže.

Aby bola kúra účinná, treba dodržať zásady v stravovaní

Počas kúry treba konzumovať rôzne druhy mäsa, klobásu, slaninu, mäsové výrobky, vajíčka, jesť veľa vláknitej zeleniny, lebo vlákniny majú dôležitú funkciu pri trávení. Z jedálnička treba vylúčiť tie jedlá, ktoré sa kvasia, obsahujú cukor a mlieko.

Regenor má komplexný účinok, Nie je to prípravok na chudnutie, i keď v tejto oblasti je veľmi úspešným.

Reg-enor bol vynájdený maďarským vynálezcom Szabó Szigfridom už pred niekoľkými rokmi, a preto v Maďarsku je už veľa nadšených užívateľov, ktorí vytvárajú „Regenor kluby“. Tam sa medzi sebou podelia o pozitívne skúsenosti z kúry a svoje „stratené“ kilá už merajú v tisíckach kilogramov a samozrejme radujú sa z toho, že vďaka Reg-Enoru sú zdravší a žije sa im ľahšie.

Veď všetci vieme, že zdravie je najdôležitejšie!

A ako začať kúru s Reg-enorom si môžete prečítať na stránke BioWebshop.sk

Dajte o nás vedieť svojim priateľom.
  • Dátum pridania: 2016-02-22 17:29:00
  • Autor: BioWebshop.sk
  • Zdroj: www.biowebshop.sk

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac