Vyhraj posilňovacie koliesko od hej.sk

Portál GymMaster.sk sme vybudovali s cieľom pravidelne publikovať zaujímavé články na tému cvičenie, zdravé stravovanie, fitness, bojové umenia a zdravý životný štýl. Od spustenia portálu ubehlo niekoľko mesiacov a radi by sme poznali tvoj názor na náš portál. A práve preto sme vytvorili túto súťaž, prostredníctvom ktorej nám môžeš napísať tvoj názor a zároveň môžeš vyhrať cenu, ktorá ťa určite poteší.

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže?

Do súťaže budeš automaticky zaradený, ak ohodnotíš našu stránku GymMaster.sk na našej facebook stránke v sekcii "Recenzie" určitým počtom hviezdičiek a krátkym textom, čo si o našej stránke myslíš. Tvoj názor nás veľmi zaujíma a preto budeme radi za každé jedno hodnotenie, pretože hodnotenie, či už kladné alebo záporné posúva portál o poriadny kus ďalej. Kludne do recenzie môžeš napísať nápady na vylepšenia, ktoré chýbajú na portáli a ktoré by na portáli určite nemali chýbať. Možeš nám napísať nedostatky, ktoré portál GymMaster.sk má, prípadne nám napíš, ktoré elementy ťa na portáli otravujú alebo ktoré elementy ti vadia.

Losovanie výhercov

V tejto súťaži môže vyhrať jeden súťažiaci, ktorého vylosujeme 28. februára 2016. Meno výhercu bude zverejnené na našej facebook stránke.

Akú cenu môžeš vyhrať?

Môžeš vyhrať skvelé posilňovacie koliesko, s ktorým si vyformuješ svoju postavu. Posilňovacie koliesko HMS WA02 s dvojitým valčekom je jednoduchá pomôcka pre posilovanie a formovanie postavy. Dvojitý valček slúži k posilneniu svalov brucha, chrbátu, paží, ramien a hrudníku. Bezpečnému cvičeniu napomáha taktiež protišmykový povrch valčeka.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@gymmaster.sk.

Reklama na GymMaster.sk

Prostredníctvom reklamy na GymMaster.sk máte možnosť rýchlo a efektívne propagovať svoje podnikanie, značku alebo produkt.

Dozvedieť sa viac